گودبرداری در قیطریه

گودبرداری در قیطریه

گودربرداری در  زمین هایی انجام می شود که باید تمام یا قسمتی از ساختمان ، پایین تر از سطح طبیعی زمین احداث شود که به همین دلیل گاهی ممکن است عمق گودبرداری بنا بر جنس زمین به چندین متر هم برسد. گودبرداری با اهداف گوناگون مثل تخریب یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . در زمینه این فعالیت عمرانی در  قیطریه چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در قیطریه و گودبرداری در قیطریه را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

سازه نگهبان در قیطریه

در گودبرداری ها به منظور جلوگیری از ریزش ترانشه و تبعات منفی ناشی از خاکبرداری، سازه های موقتی را برای مهار ترانشه اجرا می کنند که به آن سازه های نگهبان گفته می شود. اهداف اصلی ایمن سازی جداره های گود با استفاده از سازه های نگهبان عبارتند از: حفظ جان انسان های داخل و خارج گود، حفظ اموال داخل و خارج از گود و نیز فراهم آوردن شرایط امن و مطمئن برای اجرای کار. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری قادر به اجرای سازه نگهبان در قیطریه می باشد.

نیلینگ برای ایجاد ثبات در خاک مناطقی که احتمال لغزش دارند مورد استفده قرار می گیرد. در روش نیلینگ به همراه گودبرداری خاک؛ با قرار دادن میله های تقویت کننده فولادی، از حرکت خاک جلوگیری به عمل می آید. این روش از حدود سه دهه پیش آغاز شده و تا کنون نیز به عنوان یک تکنیک برای پایداری ترانشه ها و حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. به همین منظور و جهت جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گودبرداری در قیطریه ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در تجریش نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در محدوده قیطریه می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.