گودبرداری در میرداماد

گودبرداری در میرداماد

گودبرداری یکی از فعالیتهای عمرانی است که با اهداف گوناگون مثل تخریب و خاکبرداری یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود . در این زمینه در منطقه میرداماد چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در میرداماد و گودبرداری در میرداماد را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق است . به همین منظور و جهت جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود برداری ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در میرداماد  را بر عهده خواهد گرفت.

سازه نگهبان در میرداماد

در گودبرداری به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار می بایستی دیواره های آن بوسیله سازه  نگهبان مهاربندی و پایدار سازی شود. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گودبرداری در میرداماد قادر به اجرای سازه نگهبان در میرداماد می باشد.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در قلهک نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری  خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه سعادت آباد می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.