شاتکریت

اجرای شاتکریت

برای دستیابی به اجرای شاتکریت با کیفیت بالا علاوه بر کنترل کیفیت مصالح و درصد اختلاط آنها باید مراحل ساخت، حمل، روش اجرا، ماشین آلات اجرایی و… به دقت کنترل و بررسی گردد.

به منظور تضمین ضخامت لایه بتن پاشیده شده، لازم است قطعات آرماتور در سطوح تعیین شده بصورت عمود بر سطح نصب گردند. برای هر ۲۰ متر مربع بتن پاشی حداقل یک آرماتور تهیه و نصب خواهد شد. نقاط نصب آرماتورها توسط دستگاه نظارت تعیین می گردد. با اندازه گیری طول آرماتور پیش از بتن پاشی و پس از آن، ضخامت لایه بتن پاشیده شده تعیین خواهد شد.

آماده سازی سطوح شاتکریت

شاتکریت نباید روی سطوح آلوده به مصالح چسبنده رسی، مواد جزب کننده رطوبت ، سطوح آلوده به مواد روغنی، گرد و غبار و …پاشیده شود. این مواد علاوه بر اینکه چسبندگی لایه  به سطح را کم می کندؤ با مصالح شاتکریت مخلوط می شوند و کیفیت آن را کم خواهند نمود. بنابراین قبل از اجرای شاتکریت باید سطح حفاری یا لایه شاتکریت موجود، نمیز و آماده سازی شود.

می دانید که اجرای شاتکریت برای تحکیم گود در اکثر روش ها از جمله نیلینگ ، سازه نگهبان و …. استفاده می گردد.

عمل آوری شاتکریت

عمل آوری شاتکریت بلافاصه بعد از اجرا به مدت ۷ روز، با مرطوب نگه داشتن سطح انجام می شود. در محیطهای آزاد به دلیل تابش نور خورشید و وزش باد، رطوبت  به سرعت از بین می رود و عمل آوری را می توان با پاشیدن آب، استفاده از پوشش های نفوذ ناپذیر( پلاستیک) و غیره انجام داد. بتن تازه پاشیده شده باید از تاثیرات مستقیم آفتاب، سرما، آب جاری، عوامل شیمیایی و ارتعاشات محفوظ نگهداشته شود تا بتواند خود را بگیرد.

در هر مرحله از عملیات ، می توان  اجرا شده را مرطوب نمود. در صورتیکه رطوبت هوا بیش از ۹۵ درصد باشد عمل آوری بطور طبیعی انجام میشود.

گودبرداری در میرداماد

گودبرداری در میرداماد

گودبرداری یکی از فعالیتهای عمرانی است که با اهداف گوناگون مثل تخریب و خاکبرداری یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود . در این زمینه در منطقه میرداماد چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در میرداماد و گودبرداری در میرداماد را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق است . به همین منظور و جهت جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود برداری ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در میرداماد  را بر عهده خواهد گرفت.

سازه نگهبان در میرداماد

در گودبرداری به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار می بایستی دیواره های آن بوسیله سازه  نگهبان مهاربندی و پایدار سازی شود. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گودبرداری در میرداماد قادر به اجرای سازه نگهبان در میرداماد می باشد.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در قلهک نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری  خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه سعادت آباد می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

 

گودبرداری در قلهک

گودبرداری در قلهک

گودبرداری برای آن قسمت از ساختمان انجام می شود که در طبقات پایین تر از کف طبیعی زمین ساخته می شوند همانند موتورخانه ها ، انبارها ، پارکینگ ها و …. در موقع گود برداری چنانچه محل گودبرداری بزرگ نباشد از وسایل معمولی مانند بیل و کلنگ و چرخ دستی استفاده می شود. برای گودبرداری های بزرگتر بهتر است از وسایل مکانیکی نظیر لودر استفاده شود. حداکثر عمق مورد نیاز برای گودبرداری تا روی پی می باشد بعلاوه چند سانتی متر بیشتر برای پوشش کف و عبور لوله ها. برای جلوگیری از ریزش دیوارهای محل گودبرداری به داخل گود معمولا” دیوارهای اطراف باید دارای شیب ملایم باشند ، یعنی با خط قائم زاویه ای بسازند. اندازه ی این زاویه بستگی به نوع خاک محل گودبرداری دارد.هر اندازه خاک محل سست تر و ریزشی تر باشد این زاویه بزرگتر می شود. در زمینه این فعالیت عمرانی در شمال تهران چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در قلهک و گودبرداری در قلهک را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

سازه نگهبان در قلهک

در عملیات گودبرداری در قلهک جهت نگهداری خاک می توان از انواع سازه های نگهبان  استفاده نمود . در واقع سازه نگهبان به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، حفاظت از ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار مورد استفاده قرار می گیرد. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گودبرداری در قلهک قادر به اجرای سازه نگهبان در قلهک  می باشد.

تئوری استفاده از روش نیلینگ بر مبنای مقاوم نمودن توده خاک با استفاده از دوختن توده خاک توسط مهارهای کششی فولادی نیل با فواصل نزدیک به یکدیگر می باشد. شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با هدف جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود  برداری کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در قلهک  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در نیاوران  نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه قلهک می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در نیاوران

گودبرداری در نیاوران

عملیات گودبرداری جهت تخریب یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود .امروزه به دلیل افزایش روز افزون احداث سازه های بلند و نیاز به پارکینگ در طبقات پایین تر از سطح زمین ، تعداد گودبرداری ها به خصوص گود برداری های عمیق و نیمه عمیق رو به افزایش است. در زمینه این فعالیت عمرانی در نیاوران چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در نیاوران و گودبرداری در نیاوران را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

سازه نگهبان در نیاوران

در عملیات گودبرداری جهت نگهداری خاک می توان از انواع سازه های نگهبان  استفاده نمود . در واقع سازه نگهبان به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، حفاظت از ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار مورد استفاده قرار می گیرد. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گودبرداری در نیاوران قادر به اجرای سازه نگهبان در نیاوران  می باشد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق و نیمه عمیق است . شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با هدف جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود  برداری کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در نیاوران  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گود برداری در قیطریه نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه نیاوران می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در قیطریه

گودبرداری در قیطریه

گودربرداری در  زمین هایی انجام می شود که باید تمام یا قسمتی از ساختمان ، پایین تر از سطح طبیعی زمین احداث شود که به همین دلیل گاهی ممکن است عمق گودبرداری بنا بر جنس زمین به چندین متر هم برسد. گودبرداری با اهداف گوناگون مثل تخریب یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . در زمینه این فعالیت عمرانی در  قیطریه چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در قیطریه و گودبرداری در قیطریه را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

سازه نگهبان در قیطریه

در گودبرداری ها به منظور جلوگیری از ریزش ترانشه و تبعات منفی ناشی از خاکبرداری، سازه های موقتی را برای مهار ترانشه اجرا می کنند که به آن سازه های نگهبان گفته می شود. اهداف اصلی ایمن سازی جداره های گود با استفاده از سازه های نگهبان عبارتند از: حفظ جان انسان های داخل و خارج گود، حفظ اموال داخل و خارج از گود و نیز فراهم آوردن شرایط امن و مطمئن برای اجرای کار. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری قادر به اجرای سازه نگهبان در قیطریه می باشد.

نیلینگ برای ایجاد ثبات در خاک مناطقی که احتمال لغزش دارند مورد استفده قرار می گیرد. در روش نیلینگ به همراه گودبرداری خاک؛ با قرار دادن میله های تقویت کننده فولادی، از حرکت خاک جلوگیری به عمل می آید. این روش از حدود سه دهه پیش آغاز شده و تا کنون نیز به عنوان یک تکنیک برای پایداری ترانشه ها و حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. به همین منظور و جهت جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گودبرداری در قیطریه ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در تجریش نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در محدوده قیطریه می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در تجریش

گودبرداری در تجریش

منظور از گودبرداری انجام عملیات خاکی برای کندن محل پی ساختمانها و دیوارهای حایل ، لوله ها ، پایه پل ها در محوطه ساختمان بطور دستی و یا با ماشین آلات مناسب طبق رقوم خواسته شده در نقشه ها و دستور العمل دستگاه نظارت است . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود .امروزه به دلیل افزایش روز افزون احداث سازه های بلند و نیاز به پارکینگ در طبقات پایین تر از سطح زمین ، تعداد گودبرداری ها به خصوص گود برداری های عمیق و نیمه عمیق رو به افزایش است. لذا شرکت تخصصی عمران نقش صدرا بر آن است تا با بکارگیری روش های اصولی در این زمینه  ، عملیات خاکبرداری در تجریش و  گودبرداری در تجریش  را با بهترین کیفیت و امنیت به انجام برساند.

سازه نگهبان در تجریش

در عملیات گودبرداری جهت تحکیم و پایدار سازی خاک می توان از انواع سازه های نگهبان  استفاده نمود . در واقع سازه نگهبان به منظور جلوگیری از ریزش ترانشه و تبعات منفی احتمالی ناشی از گودبرداری بکار برده خواهد شد.

سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری قادر به اجرای انواع سازه نگهبان در تجریش  می باشد.

نیلینگ در خاک عبارت است از حفاری در خاک با فواصل و طول های مشخص مطابق با پارامترهای خاک و سپس قرار دادن میلگردهایی در حفره های ایجاد شده که متعاقبا” با دوغاب پوشانده می شوند. نیلینگ در خاک معمولا” جهت مقاوم سازی و تحکیم دیواره های گود بکار برده می شود. شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با هدف جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گودبرداری کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در تجریش  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در تجریش  با استفاده از روش های ایمن و اصولی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه تجریش و مناطق مجاور می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در پونک

گودبرداری در پونک

عملیات گودبرداری جهت تخریب یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود .امروزه به دلیل افزایش روز افزون احداث سازه های بلند و نیاز به پارکینگ در طبقات پایین تر از سطح زمین ، تعداد گودبرداری ها به خصوص گود برداری های عمیق و نیمه عمیق رو به افزایش است. در زمینه این فعالیت عمرانی در منطقه پونک چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در پونک و گودبرداری در پونک را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

سازه نگهبان در پونک

در عملیات گودبرداری جهت نگهداری خاک می توان از انواع سازه های نگهبان  استفاده نمود . در واقع سازه نگهبان به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، حفاظت از ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار مورد استفاده قرار می گیرد. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری در پونک قادر به اجرای سازه نگهبان در پونک  می باشد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق و نیمه عمیق است . شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با هدف جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود  برداری کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در پونک  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گود برداری در گیشا نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه پونک می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در گیشا

گودبرداری در گیشا

 

گودبرداری با اهداف گوناگون مثل تخریب یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود . در زمینه این فعالیت عمرانی در منطقه گیشا چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در گیشا و گودبرداری در گیشا را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق است . به همین منظور و جهت جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود برداری ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در گیشا را بر عهده خواهد گرفت.

سازه نگهبان در گیشا

در عملیات گودبرداری به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، حفاظت از ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار می بایستی دیواره های گود بوسیله سازه  نگهبان مهاربندی و پایدار سازی شود. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گودبرداری در گیشا قادر به اجرای سازه نگهبان در گیشا می باشد.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در بلوار فردوس نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ درمنطقه گیشا می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

 

گودبرداری در بلوار فردوس

گودبرداری در بلوار فردوس

منظور از گودبرداری انجام عملیات خاکی برای کندن محل پی ساختمانها و دیوارهای حایل ، لوله ها ، پایه پل ها در محوطه ساختمان بطور دستی و یا با ماشین آلات مناسب طبق رقوم خواسته شده در نقشه ها و دستور العمل دستگاه نظارت است . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود .امروزه به دلیل افزایش روز افزون احداث سازه های بلند و نیاز به پارکینگ در طبقات پایین تر از سطح زمین ، تعداد گودبرداری ها به خصوص گود برداری های عمیق و نیمه عمیق رو به افزایش است. لذا شرکت تخصصی عمران نقش صدرا بر آن است تا با بکارگیری روش های اصولی در این زمینه  ، عملیات خاکبرداری در بلوار فردوس و  گودبرداری در بلوار فردوس  را با بهترین کیفیت و امنیت به انجام برساند.

سازه نگهبان در بلوار فردوس

در عملیات گودبرداری جهت تحکیم و پایدار سازی خاک می توان از انواع سازه های نگهبان  استفاده نمود . در واقع سازه نگهبان به منظور جلوگیری از ریزش ترانشه و تبعات منفی احتمالی ناشی از گودبرداری بکار برده خواهد شد.
سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری قادر به اجرای انواع سازه نگهبان در بلوار فردوس  و همچنین گودبرداری در بلوار فردوس می باشد.

نیلینگ در خاک عبارت است از حفاری در خاک با فواصل و طول های مشخص مطابق با پارامترهای خاک و سپس قرار دادن میلگردهایی در حفره های ایجاد شده که متعاقبا” با دوغاب پوشانده می شوند. نیلینگ در خاک معمولا” جهت مقاوم سازی و تحکیم دیواره های گود بکار برده می شود. شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با هدف جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گودبرداری کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در بلوار فردوس  را بر عهده خواهد گرفت.
این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گود برداری در جنت آباد با استفاده از روش های ایمن و اصولی می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه بلوار فردوس و مناطق مجاور می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در جنت آباد

گودبرداری در جنت آباد

عملیات گودبرداری جهت تخریب یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود .امروزه به دلیل افزایش روز افزون احداث سازه های بلند و نیاز به پارکینگ در طبقات پایین تر از سطح زمین ، تعداد گودبرداری ها به خصوص گود برداری های عمیق و نیمه عمیق رو به افزایش است. در زمینه این فعالیت عمرانی در منطقه جنت آباد  چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در جنت آباد و گودبرداری در جنت آباد را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

سازه نگهبان در جنت آباد

در عملیات گودبرداری جهت نگهداری خاک می توان از انواع سازه های نگهبان  استفاده نمود . در واقع سازه نگهبان به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، حفاظت از ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار مورد استفاده قرار می گیرد. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری قادر به اجرای سازه نگهبان در جنت آباد  می باشد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق و نیمه عمیق است . شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با هدف جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود  برداری کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در جنت آباد  را بر عهده خواهد گرفت.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گود برداری در شهرک غرب نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه جنت آباد می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳ –۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در شهرک غرب

گودبرداری در شهرک غرب

گودبرداری با اهداف گوناگون مثل تخریب و گودبرداری یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود . در زمینه این فعالیت عمرانی در منطقه شهرک غرب چندین پروژه توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای خاکبرداری در شهرک غرب و گودبرداری در شهرک غرب را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق است . به همین منظور و جهت جلوگیری از بروز حوادث طی عملیات گود برداری ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در شهرک غرب را بر عهده خواهد گرفت.

سازه نگهبان در شهرک غرب

در عملیات گودبرداری به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، حفاظت از ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار می بایستی دیواره های گود بوسیله سازه  نگهبان مهاربندی و پایدار سازی شود. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری در شهرک غرب قادر به اجرای سازه نگهبان در شهرک غرب می باشد.

این شرکت همچنین آماده ی انجام کلیه ی عملیات مربوط به گودبرداری در سعادت آباد نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری ، خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه شهرک غرب می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فرمایید.

گودبرداری در سعادت آباد

گودبرداری در سعادت آباد

گود برداری یکی از فعالیتهای عمرانی است که با اهداف گوناگون مثل تخریب و گودبرداری یک ساختمان فرسوده برای ساخت مجدد، حفاظت فوندانسیون ها در برابر یخبندان، احداث کانالها ، مخازن زیر زمینی و احداث پارکینگ انجام میشود . گودربرداری معمولا” با توجه به نقاط مختلف و شرایط متفاوت خاک بررسی خواهد شد تا بتوان با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی ، شرایط اولیه احداث را فراهم نمود . در این زمینه چندین پروژه گودبرداری در سعادت آباد توسط شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  با موفقیت صورت گرفته و از این پس نیز این شرکت کلیه مراحل اجرای گودبرداری در سعادت آباد و خاکبرداری در سعادت آباد را بطور تمام و کمال انجام خواهد داد.

نیلینگ به عنوان یک تکنیک جهت حفاظت گود با انعطاف پذیری بالا استفاده می گردد. این تکنیک از مهم ترین روش های مهار بندی در عملیات گود برداری عمیق است . به همین منظور و جهت جلو گیری از بروز حوادث طی عملیات گود برداری ، شرکت تخصصی عمران نقش صدرا  کلیه اقدامات لازم جهت اجرای نیلینگ در سعادت آباد را بر عهده خواهد گرفت.

سازه نگهبان در سعادت آباد

در گودبرداری به منظور حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود ، ساختمان های مجاور و فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن جهت انجام کار می بایستی دیواره های آن بوسیله سازه  نگهبان مهاربندی و پایدار سازی شود. سازه های نگهبان انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاک ، عمق گودبرداری و حساسیت ساختمان های مجاور گود انتخاب خواهد شد. شرکت عمران نقش صدرا جهت ایمنی بیشتر در عملیات گود برداری در سعادت آباد  قادر به اجرای سازه نگهبان در سعادت آباد نیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در  زمینه گود برداری  خاکبرداری، سازه نگهبان و نیلینگ در منطقه سعادت آباد می توانید با شماره تلفن های ۲۲۸۹۴۰۹۳۲۲۸۹۴۱۷۰ تماس حاصل فر مایید.

گودبرداری در جنت آباد

سازه نگهبان خرپایی

این روش یکی از مناسبترین و متداول ترین روشهای اجرای سازه نگهبان خرپایی در مناطق شهری است. اجرای آن ساده بوده و به جز رعایت نکات فنی و تحکیم سطح خاک با استفاده از شاتکریت نیاز به تجهیزات خاص ندارد. برای اجرای این نوع سازه نگهبان ابتدا در محل عضوهای قائم خرپا که در مجاورت […]