ما که هستم ؟

ارزش هر شخص به قدر همت اوست. 
 امام علی(ع)
فناوری BIM- ما که هستیم؟
فناوری BIM پایه و اساس ساخت صحیح هرگونه پروژه عمرانی است. با تکیه بر این فناوری می‌توان سریع‌تر، با کیفیت‌تر و ارزان‌تر ساخت و از بسیاری مزایای دیگر آن نیز بهره برد. ما با ایجاد زیرساخت‌های لازم، کسب دانش و تیم‌سازی صحیح انجام این فرایند را برای کارفرمایان خود به ساده‌ترین شکل ممکن امکان‌پذیر ساخته‌ایم و آنها را از منافع آن بهره‌مند می‌کنیم. حال پاسخ دقیق‌تر به سوال ما که هستیم؟

ماموریت ما

ذینفعان پروژه‌های عمرانی را با مزایای فناوری BIM آشنا کنیم و آنها را از منافع حاصل از آن بهره‌مند سازیم.
فناوری BIM- چشم انداز ما

چشم‌انداز ما

در سال‌های آتی با توجه به روند رو به رشد استفاده از فناوری BIM در پروژه‌های عمرانی روند رشد شرکت تداوم خواهد یافت لذا متخصصین بیشتری به ما اضافه خواهند شد و ظرفیت شرکت جهت پاسخگویی به تقاضای روزافزون داخلی و خارجی افزایش خواهد یافت.

مسیر حرکت ما

1389

- تاسیس

1395

- اخذ رتبه مشاور (برنامه و بودجه)
- توسعه محل شرکت
- عضویت انجمن فولاد
- عضویت انجمن بتن

1397-1399

- نماینده فنی شرکت گلوتسل ألمان
- گواهینامه PIT از شرکت PDI آمریکا
- ثبت اختراع
- گواهینامه صلاحیت ایمنی

1390-1394

- طراحی و نظارت و اجرا
- پیمانکاری و سرمایه‌گذاری

1396

- اخذ گواهینامه ISI9001-2008 
- اخذ گواهینامه ISI14001-2004
- اخذ گواهینامه CHSAS18001-2007

1400

- استقرار سیستم BIM

ارزش‌های ما

نوآوری:
ما تغییرات را سریع و دقیق پیش‌بینی کرده و به آن پاسخ می‌دهیم بنابراین خارج از چهارچوب‌های متداول فکر می‌کنیم. ابتکار عمل آگاهانه را تشویق کرده و برای آن ارزش قائل هستیم. 
قابل اعتماد بودن: 
از آنجایی که روابط انسانی بر پایه اعتماد بنا می‌شود. ما با نمایش خود واقعی بر مبنای صداقت عمل می‌کنیم. انعطاف‌پذیر هستیم و با همه با احترام رفتار می‌کنیم.
ایجاد حال خوب:
برخی مواقع در مواجه با افرادی احساس می‌کنیم که حال خوبی داریم که علت آن نهادینه کردن صفات و ویژگی‌های درونی مانند خیرخواهی، صداقت، شوخ طبعی، خوش بین بودن و … می باشد. لذا ما با نهادینه کردن این صفات سعی می کنیم حال خوب برای مشتریان و همکاران ایجاد کنیم.
خلق ارزش برای مشتری:
فعالیت اقتصادی باید بتواند ارزش‌ افرین باشد یعنی بیش از منفعتی که از مشتریان خود دریافت می‌کند برای آنها ارزش خلق کند. پس ما با شناخت دقیق نیازهای مشتریانمان و رفع آنها ارزش آفرین هستیم. 
توانمند‌سازی:
توانمندسازی مشتریان و همکاری با آنها باعث رشد، توسعه متوازن و متقابل خواهد شد. ما به توانمندسازی مخاطبان خود متعهد هستیم.

پروژه من را بررسی کنید و در خصوص به کارگیری فناوری BIM در آن پیشنهاد خود را ارائه دهید …