چرا ما ؟

برای اعتماد کردن به دلایل کافی و معتبر نیاز است

نباید سریع اعتماد کرد !

اعتماد کردن، بزرگترین چالش شماست. برای ارزیابی و انتخاب یک شرکت معتبر عوامل متعددی مانند تجربه کاری، گردش مالی، دانش فنی، زیرساخت‌ها و …  مهم هستند.
اما بررسی تمامی این موارد و صحت‌سنجی اطلاعات، برای شما امکان‌پذیر نیست به همین دلیل در دنیا سازمان‌هایی با انجام فرایند مذکور و صدور گواهینامه‌های مختلف ریسک کارفرمایان را کاهش می‌دهند. معتبرترین گواهینامه برای انجام خدمات مشاوره (طراحی و نظارت) در کشور ما، گواهینامه صادر شده از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است. برای صدور گواهینامه معتبر طراحی ساختمان عوامل متعددی مانند تجربه کاری کارکنان، زیرساخت‌ها، گردش مالی، قراردادهای قبلی و … بر اساس مستنداتی مانند لیست های بیمه، اظهارنامه‌های مالیاتی، مدارک تحصیلی و … ارزیابی می‌گردد.
این گواهینامه به صورت آنلاین بوده و با کلیک بر روی آن، اعتبار آن قابل استعلام است.

گواهینامه‌ها

عمران نقش صدرا - گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران
عمران نقش صدرا
عمران نقش صدرا
عمران نقش صدرا - تاییدیه از شرکت گلوتسل آلمان

گواهینامه‌ها بی‌ارزش هستند! ‌

طبق تجربه عمران نقش صدرا با وجود ارزش زیاد گواهینامه‌ها اما برای اغلب مردم معیارهای مهم‌تری از گواهینامه‌ها وجود دارد. معمولا ما برای انتخاب هر چیزی به نظرات دوستان، خانواده و به طور کلی کسانی که می‌شناسیم اعتماد می‌کنیم. زیرا این افراد فراتر از گواهینامه‌ها عمل می‌کنند. آنها مدتی در تعامل با موضوع مورد انتخاب ما بوده‌اند، لذا از عملکرد واقعی آن مطلع هستند. معیارهایی مانند راستگویی، مسولیت‌پذیری، امانتداری و … مواردی هستند که در گواهینامه‌ها منعکس نمی‌شوند و ما برای بررسی آنها به نظرات افرادی که می‌شناسیم توجه می‌کنیم.
 

تقدیرنامه‌ها

عمران نقش صدرا - تقدیرنامه گاز تهران
تقدیر نامه یمام سازه
تقدیرنامه گاز استان تهران
تقدیر نامه یمام سازه
تقدیرنامه گاز استان همدان
تقدیر نامه شرکت گاز استان تهران
تقدیرنام یمام سازه
به منظور تسهیل در اطمینان از عملکرد فراتر از گواهینامه‌ها، تقدیرنامه‌ها از کارفرمایان می‌توانند منعکس کننده معیارهایی مانند راستگویی، مسولیت‌پذیری، امانتداری و … باشند. البته باید به این موضوع نیز توجه داشت که هر همکاری برای شکل گیری حداقل به گفتگو، تعدادی جلسه، ارزیابی پیشنهادات و … نیاز دارد که برای این موضوع در شرکت عمران نقش صدرا مسیر مشخص و واضحی تعریف شده است. با عبور از این مسیر قطعا سوالات و ابهامات باقیمانده بر طرف خواهد شد و شرایط برای آغاز یک همکاری متقابل فراهم می گردد.

پروژه من را بررسی کنید و در خصوص به کارگیری فناوری BIM در آن پیشنهاد خود را ارائه دهید …