Logo- Omran naghsh dadra

ما که هستم ؟ (سابقه و ارزش‌ها شرکت مشاور BIM)

ارزش هر شخص به قدر همت اوست. 

 امام علی(ع)

سابقه و ارزش‌ها شرکت مشاور BIM

سابقه ارزش‌ها شرکت BIM

سابقه، ارزش‌ها و ماموریت شرکت BIM باعث می‌شود تا شناخت بیشتری نسبت به آن حاصل شده و در نتیجه اعتماد کافی ایجاد شود. فناوری BIM پایه و اساس ساخت صحیح هرگونه پروژه عمرانی است. با تکیه بر این فناوری می‌توان سریع‌تر، با کیفیت‌تر و ارزان‌تر ساخت و از بسیاری مزایای دیگر آن نیز بهره برد. بنابراین ما با ایجاد زیرساخت‌های لازم، کسب دانش و تیم‌سازی صحیح انجام این فرایند را برای کارفرمایان خود به ساده‌ترین شکل ممکن امکان‌پذیر ساخته‌ایم و آنها را از منافع آن بهره‌مند می‌کنیم. حال پاسخ دقیق‌تر به سوال ما که هستیم؟

ماموریت ما

ذینفعان پروژه‌های عمرانی را با مزایای فناوری BIM آشنا کنیم و آنها را از منافع حاصل از آن بهره‌مند سازیم.

چشم انداز شرکت BIM
ماموریت شرکت BIM

چشم‌انداز ما

در سال‌های آتی با توجه به روند رو به رشد استفاده از فناوری BIM در پروژه‌های عمرانی روند رشد شرکت تداوم خواهد یافت لذا متخصصین بیشتری به ما اضافه خواهند شد و ظرفیت شرکت جهت پاسخگویی به تقاضای روزافزون داخلی و خارجی افزایش خواهد یافت.

1390-1394

طراحی و نظارت و اجرا
پیمانکاری و سرمایه‌گذاری

1396

موفقیت در دریافت گواهینامه‌های
ISO9001-2008 
ISO14001-2004
CHSAS18001-2007

1400

استقرار سیستم BIM

ارزش‌های ما

نوآوری:

ما تغییرات را سریع و دقیق پیش‌بینی کرده و به آن پاسخ می‌دهیم بنابراین خارج از چهارچوب‌های متداول فکر می‌کنیم. ابتکار عمل آگاهانه را تشویق کرده و برای آن ارزش قائل هستیم. 

خلق ارزش برای مشتری در شرکت BIM

قابل اعتماد بودن: 

از آنجایی که روابط انسانی بر پایه اعتماد بنا می‌شود. ما با نمایش خود واقعی بر مبنای صداقت عمل می‌کنیم. انعطاف‌پذیر هستیم و با همه با احترام رفتار می‌کنیم.

توانمندسازی در شرکت BIM

ایجاد حال خوب:

برخی مواقع در مواجه با افرادی احساس می‌کنیم که حال خوبی داریم که علت آن نهادینه کردن صفات و ویژگی‌های درونی مانند خیرخواهی، صداقت، شوخ‌طبعی، خوش‌بین بودن و … می‌باشد. لذا ما با نهادینه کردن این صفات سعی می‌کنیم حال خوب برای مشتریان و همکاران ایجاد کنیم.‌

نوآوری در شرکت BIM

خلق ارزش برای مشتری:

فعالیت اقتصادی باید بتواند ارزش‌ افرین باشد یعنی بیش از منفعتی که از مشتریان خود دریافت می‌کند برای آنها ارزش خلق کند. پس ما با شناخت دقیق نیازهای مشتریانمان و رفع آنها ارزش آفرین هستیم. 

قابل اعتماد بودن در شرکت BIM

توانمند‌سازی:

توانمندسازی مشتریان و همکاری با آنها باعث رشد، توسعه متوازن و متقابل خواهد شد. ما به توانمندسازی مخاطبان خود متعهد هستیم.

ایجاد حال خوب در شرکت BIM

چرا سابقه و ارزش‌ها شرکت مشاور BIM مهم است ؟

زیرا سابقه، گذشته شرکت و ارزش‌ها تعیین کننده آینده پیش‌روی شرکت خواهد بود. در واقع اقدامات ما بر اساس ارزش‌های پیش‌فرض ما شکل می‌گیرند. تعریف ارزش‌های یک شرکت BIM چشم انداز همکاری با آن را مشخص خواهد کرد.‌

پروژه من را بررسی کنید و در خصوص به کارگیری فناوری BIM در آن پیشنهاد خود را ارائه دهید …