Logo- Omran naghsh dadra

چرا ما ؟

برای اعتماد کردن به دلایل کافی و معتبر نیاز است

شرکت معتبر در BIM - نباید سریع اعتماد کرد !

اعتماد کردن، بزرگترین چالش شماست. برای ارزیابی و انتخاب یک شرکت معتبر BIM یا مدلسازی اطلاعات ساخت عوامل متعددی مانند تجربه کاری، گردش مالی، دانش فنی، زیرساخت‌ها و … مهم هستند.
اما بررسی تمامی این موارد و صحت‌سنجی اطلاعات، برای شما امکان‌پذیر نیست به همین دلیل در دنیا سازمان‌هایی با انجام فرایند مذکور و صدور گواهینامه‌های مختلف ریسک کارفرمایان را در انتخاب شرکت معتبر در BIM کاهش می‌دهند. معتبرترین گواهینامه برای انجام خدمات مشاوره (طراحی و نظارت) در کشور ما، گواهینامه صادر شده از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است. برای صدور گواهینامه معتبر طراحی ساختمان عوامل متعددی مانند تجربه کاری کارکنان، زیرساخت‌ها، گردش مالی، قراردادهای قبلی و … بر اساس مستنداتی مانند لیست‌های بیمه، اظهارنامه‌های مالیاتی، مدارک تحصیلی و … ارزیابی می‌گردد.
این گواهینامه به صورت آنلاین بوده و با کلیک بر روی آن، اعتبار آن قابل استعلام است.

گواهینامه‌ها شرکت معتبر در BIM

گواهینامه‌ها بی‌ارزش هستند!‌

طبق تجربه عمران نقش صدرا با وجود ارزش زیاد گواهینامه‌ها اما برای اغلب مردم معیارهای مهم‌تری از گواهینامه‌ها وجود دارد. معمولا ما برای انتخاب هر چیزی به نظرات دوستان، خانواده و به طور کلی کسانی که می‌شناسیم اعتماد می‌کنیم. زیرا این افراد فراتر از گواهینامه‌ها عمل می‌کنند. آنها مدتی در تعامل با موضوع مورد انتخاب ما بوده‌اند، لذا از عملکرد واقعی آن مطلع هستند. یک شرکت فعال در مدلسازی اطلاعات ساختمان باید علاوه بر دانش فنی در رعایت معیارهایی مانند راستگویی، مسولیت‌پذیری، امانتداری و … نیز دقت کند و اینها مواردی هستند که در گواهینامه‌ها منعکس نمی‌شوند. معمولاً افراد برای بررسی این موارد، نظرات دیگران را جویا می‌شوند.
 ‌

تقدیرنامه‌ها شرکت معتبر در BIM

تقدیرنامه گاز استان تهران- CGS-5
تقدیرنامه شرکت گاز استان تهران
تقدیر نامه 02 یمام سازه به شرکت معتبر در BIM
تقدیر نامه شرکت گاز استان همدان به شرکت معتبر در BIM
تقدیرنامه 03 یمام سازه به شرکت معتبر در BIM
تقدیر نامه شرکت گاز استان تهران به شرکت معتبر در BIM
تقدیر نامه 04 شرکت یمام به شرکت معتبر در BIM
برای انتخاب یک شرکت معتبر در BIM تقدیرنامه‌ها از کارفرمایان می‌توانند منعکس کننده معیارهایی مانند راستگویی، مسولیت‌پذیری، امانتداری و … باشند. البته باید به این موضوع نیز توجه داشت که هر همکاری برای شکل‌گیری حداقل به گفتگو، تعدادی جلسه، ارزیابی پیشنهادات و … نیاز دارد که برای این موضوع در شرکت عمران نقش صدرا به عنوان یک شرکت معتبر در BIM یا مدلسازی اطلاعات ساختمان، مسیر مشخص و واضحی تعریف شده است. با عبور از این مسیر قطعا سوالات و ابهامات باقیمانده بر طرف خواهد شد و شرایط برای آغاز یک همکاری متقابل فراهم می‌گردد.

پروژه من را بررسی کنید و در خصوص به کارگیری فناوری BIM در آن پیشنهاد خود را ارائه دهید …